floslek

Jakie kosmetyki wybrać do pielęgnacji twarzy?

Codzienna pielęgnacja twarzy jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na zachowanie zdrowego i ładnego wyglądu delikatnej skóry. Cera jest bardzo podatna na zmiany spowodowane niedoborem witamin, zmęczeniem, stresem czy nieodpowiednią dietą. Wraz z wiekiem zmienia się również elastyczność naskórka na skutek czego pojawiają się zmarszczki. Jakich kosmetyków warto używać w zabiegach pielęgnacyjnych? Co wybrać?

Kremy pod oczy, wazelina do ust, żel na skórę…

Do najczęściej wybieranych przez kobiety kosmetyków zalicza się wciąż wazelina do ust. Jest ona używana szczególnie w okresie zimowym, kiedy ta część twarzy jest najbardziej narażona na wysuszenie. Wśród innowacyjnych kremów do cery warto wymienić żel pod oczy flosek. Preparat sprawdzony dermatologicznie jest przystosowany do każdego rodzaju skóry. Szybkie wchłanianie oraz prosty skład sprawiają, że dzięki regularnemu używaniu kremu flosek cera staje się odżywiona i sprężysta. Związki czynne zawarte w kosmetyku znacznie rozjaśniają cerę oraz sprawiają, że staje się ona miękka i nawilżona.

Co jeszcze można zrobić dla skóry?

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla skóry skłonnej do przetłuszczania może być także peeling enzymatyczny flosek. Jest to preparat, który najlepiej stosować na wieczór poprzez nałożenie rozwodnionej masy na skórę twarzy oraz odczekanie określonej ilości minut oraz dokładne spłukanie i osuszenie. Floslek peeling kwasowy to innowacja do skóry wrażliwej i mieszanej, która ma predyspozycje do przebarwień (dostępny do kupienia na https://www.nowafarmacja.pl/flos-lek). Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się równoczesne stosowanie peelingu flosek oraz kremu pod oczy flosek w okresie powyżej jednego miesiąca.

Czy produkty flosek można stosować też do innych części ciała?

W zakresie produktów marki flosek można znaleźć preparaty przeznaczone do różnych części ciała. Krem do rąk flosek to szybkie i skuteczne rozwiązanie na spękaną i wysuszoną skórę dłoni, która jest podatna na codzienne mikrouszkodzenia. Regularne używanie kremów tej marki przynosi pożądane efekty naprawcze oraz regeneracyjne a także poprawia wygląd skóry.