makijaż permanentny Białystok

Makijaż permanentny brwi

Wiele kobiet zwraca się do makijażu permanentnego brwi, aby zawsze mieć piękne spojrzenie. Microblading lub microshading, te dwie techniki makijażu permanentnego umożliwiają posiadanie pięknych, dobrze zdefiniowanych brwi bez wysiłku każdego ranka. Na czym polega makijaż permanentny? Jak wybrać kształt brwi? Gdzie można to zrobić? 

Microblaiding

Microblading to technika, która polega na wnikaniu pigmentów w skórę za pomocą igły. Makijaż permanentny przerysowuje kształt brwi i zagęszcza je, gdy brakuje im gęstości, co często zdarza się przy wieloletnim skubaniu. Microblading jest skuteczny w przypadku skąpych brwi.  Po 50. roku życia wyprostowana linia brwi daje natychmiastowy efekt liftingu: można stworzyć złudzenie, że powieka mniej opada, a spojrzenie jest mniej zmęczone. Na młodszej kobiecie ta technika liftingu daje efekt nieco bardziej rozciągniętych oczu i sprawia, że wyglądają one na większe.

makijaż permanentny Białystok

Jak wykonać makijaż permanentny brwi u kosmetyczki?

Pierwszym krokiem jest umówienie się na pierwszą wizytę (odpłatną), aby określić z kosmetyczką efekt, jaki chcemy uzyskać. Druga wizyta to czas, w którym kosmetyczka wykona makijaż permanentny brwi. Technika znana jako microblading odtwarza efekt włosa: kosmetyczka wykonuje małe pociągnięcia, aby wypełnić dziury i przerysować linię. Jeśli chodzi o microshading, rezultat daje efekt cieniowania za pomocą serii mikrokropek, które wprowadzają intensywność do oczu. Często stosowane są obie techniki. Czy wykonywanie makijażu permanentnego jest bolesne? Nie. Szwy są bardzo małe i bardzo delikatne i zazwyczaj nie ma bólu ani skutków ubocznych. Jak długo trwa sesja? Trwa to około 2 do 2,5 godziny. Czas ten obejmuje studium kształtu, rysunek wstępny, wybór koloru i realizację dzieła. Makijaż permanentny Białystok to gwarancja najwyższej jakości usług.